kandydatów

Etat Doradca finansowy

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Doradca finansowy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/00325
OBOWIĄZKI:

śledzenie i analizowanie sytuacji geopolitycznej, analiza rynku finansowego i wyciąganie wniosków z uzyskanych informacji, spotkania z klientami, budowanie dobrych długofalowych relacji z klientem, określanie celów finansowych klienta na podstawie przeprowadzonej rozmowy, informowanie klienta o dostępnych usługach finansowych, przygotowanie indywidualnych rozwiązań finansowych dla klienta, planowanie finansów osobistych klienta, przestrzegania tajemnicy służbowej, organizowanie i planowanie pracy na własnym stanowisku, przestrzegania przepisów bhp i ppoż. oraz udział w organizowanych szkoleniach i kursach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Doradca finansowy (wymagany staż - lata: 6)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: Negocjacje w biznesie
Uprawnienia: Księgowość w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz prowadzenie własnej działalności gospodarczej

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy