kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji

Firma: Resi Capital SA miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Marketingu i Komunikacji
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • realizacja szerokiego spektrum działań marketingowych, w tym rozwijanie nowych koncepcji i projektów, opracowanie dokumentacji, przygotowanie i realizacja działań związanych z wprowadzaniem nowych inwestycji na rynek oraz wspomagających sprzedaż i budowanie wizerunku istniejących obiektów.
  • wsparcie procesu pozyskiwania nowych klientów poprzez tworzenie kampanii promocyjnych, przygotowywanie projektów i treści materiałów promocyjnych oraz bezpośredni nadzór nad realizacją kampanii
  • realizacja działań komunikacyjnych skierowanych do obecnych klientów, a także udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych rozwiązań marketingowych umacniających pozycję firmy na rynku.
  • zapewnianie właściwego wsparcie marketingowego dla zespołu leasingu poprzez tworzenie i wdrażanie oczekiwanych przez sprzedaż narzędzi (np. szkolenia, prezentacje, materiały promocyjne drukowane i elektroniczne, inne)
  • realizacja działań marketingowych oraz eventów w regionach operacyjnych spółki
  • sporządzanie analiz i badań rynkowych
  • dostarczanie innowacyjnych rozwiązań mających na celu wzmocnienie marki na rynku oraz zwiększenie sprzedaży w odniesieniu do określonych założeń biznesowych poprzez proponowanie nowych sposób dotarcia do klienta, a także nowych narzędzi obsługi klienta
  • obserwacja otoczenia konkurencyjnego w zakresie działań marketingowych i oferty, rekomendacja działań ukierunkowanych na osiągnięcie celów
  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi oraz grupami mediów w celu realizacji założeń marketingowych i komunikacyjnych
Wymagania:
  • m.in. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność współpracy z klientem anglojęzycznym
  • gotowość do wyjazdów i spotkań poza siedzibą firmy
  • praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia działań marketingowych 360 oraz wiedza z zakresu marketingu internetowego: e-mail marketing, content marketing itd.
  • „lekkie pióro” – umiejętność elastycznego tworzenia treści marketingowych wysokiej jakości
  • znajomość narzędzi Google Analytics w praktyce
  • sprawność w ramach pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu
  • bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy
  • zdolność do pracy zespołowej oraz pod presją czasu
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • analityczny i otwarty umysł
  • znajomość rynku nieruchomości w Polsce

Na podstawie art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („Ogólne rozporządzenie o ochronie danych”, Dz.Urz.UEL119 z 04.05.2016 str.1)
pragniemy Państwa poinformować, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Resi Capital S.A,
z siedzibą w Krakowie (ul. Wielicka 28, 30-552 Kraków), posiadająca numer NIP6793198944.; adres e-mai: biuro@resi.pl
Pani /Pana dane będą przetwarzane w celu rekrutacji, a jeśli wyrazi Pani/Pan zgodę na przyszłe rekrutacje także w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacji z Pani/Pana udziałem. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowić będzie art.6.ust1.pkt.a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych tj. Pani /Pana zgoda.
Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednakże nieprzekazanie danych osobowych skutkuje niemożnością uczestniczenia w procesach rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego tj. poza Europejski Obszar Gospodarczy. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres rekrutacji i w okresie 1 roku po zakończeniu rekrutacji, a jeśli wyraziła Pani /Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji przez okres 1 roku od daty przesłania przez Panią/Pana aplikacji.
Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnąć zgodę może Pan/Pani na adres do korespondencji lub adres e-mail: biuro@resi.pl
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Żądanie realizacji w/w praw może Pani/Pan zgłosić lub na adres do korespondencji lub na adres e-mail: biuro@resi.pl
Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi w zakresie przetwarzania danych osobowych do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-01-2022
Wyświetleń: 95