kandydatów

Etat Starszy inspektor

Firma: Komenda Stołeczna Policji w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy inspektor
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 91029

Warunki pracy

Praca administracyjno-biurowa ,
Praca przy monitorze ekranowy co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy,
Praca przy oświetleniu mieszanym,
Praca zmianowa,
Budynek wyposażony w schodołaz bez podjazdów dla osób niepełnosprawnych,
Brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych,
Drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Monitoruje sprawność działania poprzez aplikacje nadzorujące wszystkie systemy łączności przewodowej i bezprzewodowej oraz przeprowadza kontrole stanu sieci telekomunikacyjnej,
  • Utrzymuje w sprawności wszystkie systemy łączności komutacyjnej poprzez monitorowanie poprawności ich działania oraz konfiguruje centrale i urządzenia telefoniczne,
  • Administruje bazami danych central i urządzeń telefonicznych poprzez nadzorowanie, wykrywanie i eliminowanie nieprawidłowości,
  • Monitoruje łączność przewodową oraz systemy rejestracji i zabezpieczeń na potrzeby jednostek i komórek organizacyjnych KSP ,
  • Realizuje czynności przewidziane w procederze alarmowania w przypadku ogłoszenia stanu podwyższonej gotowości - " alarmów",
  • Prowadzi edycję komputerowej książki telefonicznej i spisu abonentów oraz wykonuje bilingi połączeń telefonicznych dla wszystkich abonentów centrali,
  • Dokonuje konserwacji, napraw bieżących terminali abonenckich oraz prowadzi ich serwis,
  • Uczestniczy w modernizacji i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych w zakresie systemów łączności przewodowej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obsłudze systemów lub urządzeń teleinformatycznych
  • Wiedza w zakresie łączności przewodowej i telekomunikacji, elektroniki przemysłowej, naprawy i konserwacji urządzeń elektronicznych,
  • Znajomość: systemów telekomunikacyjnych związanych z łącznością przewodową; obsługi systemu operacyjnego MS Office; budowy stanowiska komputerowego,
  • Umiejętności: posługiwania się przyrządami pomiarowymi i serwisowymi, współpracy w zespole, organizowania pracy, kreatywność,
  • Świadectwo kwalifikacyjne E- uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń instalacji i sieci na stanowisku do 1KV
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość działania: - systemów telekomunikacyjnych; telefonicznych central cyfrowych (DGT, HICOM, PANASONIC0); sieci teleinformatycznych; systemów zabezpieczeń, elektroniki przemysłowej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,