kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. IT i organizacji

Firma: C&A Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

C&A jako renomowana sieć sklepów odzieżowych stawia na rodzinną i bezpieczną atmosferę pracy w otwartym i pełnym zaufania środowisku.

Dołącz do naszego zespołu jako:

Młodszy Specjalista ds. IT i organizacji
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: IT/01_2022/Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie użytkowników w obszarze infrastruktury IT
  • instalacja oraz konfiguracja oprogramowania
  • konfiguracja i konserwacja sprzętu
  • przygotowanie i zarządzanie inwentaryzacją
  • analiza błędów, zarządzanie licencjami
  • wsparcie IT przy otwarciach nowych sklepów

Nasze wymagania

  • znajomość systemów Windows, środowisk sieciowych, ITIL
  • wykształcenie techniczne
  • samodzielność w działaniu
  • doskonałe umiejętności planowania i organizowania pracy własnej
  • gotowość do częstych podróży służbowych po całej Polsce
  • komunikatywna znajomości języka niemieckiego i/ lub angielskiego (min. B2)

Oferujemy

  • pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • szacunek przełożonych
  • opiekę medyczną
  • rabat na nasze produkty i usługi
  • możliwość korzystania z programu Multisport