kandydatów

Etat Asystent projektanta branży drogowej / mostowej

Firma: WARSZAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO MOSTOWE MOSTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ BUDOWNICTWO SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6380532, z dnia 2022-01-18

Firma Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty zajmuje się budownictwem infrastrukturalnym w funkcji generalnego wykonawcy na terenie Warszawy oraz Mazowsza. Jesteśmy przedsiębiorstwem o wieloletniej tradycji – działamy nieprzerwanie od 1992 r. Mamy duże doświadczenie w kompleksowych realizacjach obiektów budownictwa mostowego, specjalistycznych konstrukcji inżynierskich oraz budownictwa energetycznego.

Obecnie do działu projektowego firmy poszukujemy kandydatów, z którymi będziemy mogli realizować projekty infrastrukturalne (obiekty inżynierskie i drogi) oraz projekty z branży odnawialnych źródeł energii (farmy fotowoltaiczne i wiatrowe).

Asystent projektanta branży drogowej / mostowej

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Wybrana przez nas osoba zajmować się będzie:

  • współudziałem w prowadzeniu projektów od etapu koncepcji aż do zakończenia inwestycji w terenie,
  • wykonywaniem obliczeń, rysunków technicznych, opracowań branżowych pod nadzorem Projektanta,
  • uzyskiwaniem warunków technicznych, opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych.

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:

  • podstawowej wiedzy na temat projektowania dróg i ulic oraz mostów,
  • znajomość norm projektowych PN i EN oraz stosownych rozporządzeń,
  • umiejętności posługiwania oprogramowaniem AutoCAD,
  • czynnego prawo jazdy kat. B.

Oczekujemy następującego doświadczenia oraz wykształcenia:

  • tytuł inżyniera budownictwa,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu dróg lub mostów.

Kandydat powinien charakteryzować się:

  • kreatywnością oraz samodzielnością,
  • umiejętnością rozwiązywania problemów technicznych,
  • komunikatywnością oraz umiejętnością pracy w grupie,
  • umiejętnością analitycznego myślenia wraz z bardzo dobrą organizacją czasu pracy.

Oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pakiet socjalno – szkoleniowy (dofinasowanie do biletów komunikacji miejskiej, zwrot opłat za członkostwo w OIIB, dofinansowanie do karty Multisport, wyjazdy integracyjne),
  • możliwość doskonalenia języka angielskiego na kursach zorganizowanych w firmie,
  • przyjazną atmosferę w pracy bez korporacyjnego podejścia do pracownika,
  • komfortowe warunki pracy: brak open space’a, z dala od zgiełku miasta w otoczeniu terenów zielonych (Warszawa Annopol), darmowy i strzeżony parking, bliskość stacji PKP/SKM i przystanku ZTM.

Pozostałe oferty pracy w firmie WARSZAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO MOSTOWE MOSTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ BUDOWNICTWO SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Etat Projektant branży mostowej w firmie: WARSZAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO MOSTOWE MOSTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ BUDOWNICTWO SPÓŁKA KOMANDYTOWA miejsce pracy: Warszawa 18-01-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-01-2022
Wyświetleń: 74