Etat Product Management Specialist / (Business Support Specialist)

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars S.A. jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jeśli chcesz zacząć lub rozwijać swoją karierę w obszarze zarządzania aplikacjami i usługami cyfrowymi i chcesz w przyszłości rozwijać się jako Product Owner lub Product Manager to nasza oferta jest dla Ciebie!

Product Management Specialist / (Business Support Specialist)
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Poszukujemy osoby z co najmniej 2-letnim doświadczeniem pracy we wsparciu zespołów IT bądź obszaru e-commerce. Osoby, która świetnie czuje się w świecie aplikacji, Internetu i wszystkiego co jest online a jednocześnie ma świetne zdolności organizacyjne i uwielbia uczyć się nowych rzeczy.

Zadania na tym stanowisku

  • Koordynacja i wsparcie działań rozwojowych aplikacji obecnej już na 12 rynkach w Europie
  • Wsparcie Product Ownera we wszystkich obszarach zarządzania produktem
  • Administrowanie systemami Back-office i CMS
  • Analiza danych związanych z aplikacją (ruch internetowy, KPI aplikacji)
  • Bliska współpraca z osobami z obszarów UX, IT, Marketing, Sprzedaż, SEO
  • Organizacja komunikacji obszaru rozwoju aplikacji

Wymagania

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny ze względu na codzienną pracę w tym języku
  • Doświadczenie w środowisku pracy z IT, budową i rozwojem aplikacji internetowych
  • Ogólna wiedza z obszaru IT i procesów rozwoju aplikacji
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Chęć nauki i rozwoju w obszarze product management
  • Nie boisz się brać odpowiedzialności za wyniki swojej pracy, a przy tym jesteś otwarty/a na eksperymentowanie, zaangażowany/a i podejmujesz inicjatywę nawet jeśli wiąże się ona z ryzykiem popełnienia błędów

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe związane z technologiami internetowymi lub marketingiem online
  • Doświadczenie w prowadzeniu lub wsparciu projektów IT
  • Umiejętności analizy danych, znajomość zagadnień SEO i analityki internetowej
  • Doświadczenie w pracy z systemami CMS
  • Znajomość i/lub doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • Pracę przy międzynarodowym projekcie Motointegrator.com
  • Pracę w małym, interdyscyplinarnym zespole
  • Nowoczesne biuro zlokalizowane w Galerii Młociny
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pracę w firmie, która od 30 lat nie przestaje się rozwijać i osiąga świetne wyniki stawiając zawsze na pierwszym miejscu ludzi
  • Otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
  • Pakiet szkoleń, pakiet opieki zdrowotnej.