kandydatów

Etat Specjalista ds. Rozliczeń

Firma: PwC miejsce pracy: Warszawa

PwC IT Services to świetne miejsce do pracy dla osób ambitnych, otwartych i odpowiedzialnych. Od 2005 roku wdrażamy dla naszych klientów najbardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru Customer Experience. Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie - Salesforce, Microsoft, Mulesoft i wielu innych. Wierzymy, że na nasz sukces składają się nie tylko nowoczesne technologie, z których korzystamy, ale przede wszystkim dobrze wyszkoleni, kompetentni ludzie. Tworząc nasze rozwiązania patrzymy w przyszłość, pomagając naszym klientom szybciej się rozwijać.

Specjalista ds. Rozliczeń
Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Rozliczenia czasu pracy na projektach
  • Przygotowywanie raportów z przepracowanych godzin dla klientów / spółek właścicielskich / klienta wewnętrznego na potrzeby fakturowania
  • Przygotowywanie zestawień z kosztów dodatkowych na potrzeby fakturowania
  • Przygotowywanie i kontrola obiegu protokołów odbioru
  • Obsługa systemu w zakresie aktualizacji informacji o powyższych rozliczeniach

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy z liczbami
  • Znajomość MS Office, w tym bardzo dobra Excel
  • Znajomość pakietu G-Suite
  • Doświadczenie w wystawianiu faktur
  • Sumienność, skrupulatność
  • Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Biegła znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów;
  • Umowa o pracę (na zastępstwo);
  • Wsparcie Buddy’iego w pierwszych tygodniach pracy;
  • Dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoring doświadczonych osób;
  • Atrakcyjna lokalizacja biura przy stacji Metro Politechnika (z możliwością pracy zdalnej lub hybrydowej).

W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z nami: pl_ITrecruitment@pwc.com