kandydatów

Etat Doradca klienta

Firma: Galeria LIŚĆ miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6398940, z dnia 2022-01-20

Galeria Liść

od 2001 roku projektujemy i szyjemy dekoracje okienne.

www.lisc.pl

Doradca klienta

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • doradztwo w galerii i w domu klienta,
  • przedstawianie propozycji i robienie wycen projektów,
  • uczestnictwo w montażach.

Wymagania

  • szukamy miłej i życzliwej osoby z dobrym poczuciem gustu,
  • kierunkowe wykształcenie minimum średnie (mile widziane krawiectwo, wzornictwo tkanin lub osoby o takich zainteresowaniach),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość programów Microsoft Office,
  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji w pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • praca w małym zespole osób, które cenią sobie to, że przychodzą do pracy z przyjemnością i mają satysfakcje ze swojej pracy i jej rezultatów,
  • kontakt z różnymi ludźmi, co sprawia, że praca jest ciekawa,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin.

Wynagrodzenie

Od 3010 PLN brutto, w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności.

Wymagane dokumenty: CV lub list motywacyjny.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-01-2022
Wyświetleń: 105