kandydatów

Etat Pracownik biurowy

Firma: PRIMUM group of companies miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6379107, z dnia 2022-01-24

PRIMUM group of companies

Międzynarodowy transport ładunków

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Организация и обеспечение надлежащего документооборота;
Подготовка договоров и других корпоративных и официальных документов;
Организация приема и отправки деловой корреспонденции;
Учет и регистрация входящей и исходящей корреспонденции;
Подготовка документации для целей бухгалтерского учета;
Организация транспорта и сопровождение командирующих сотрудников, партнеров, делегаций;
Сотрудничество с родственными компаниями.

Wymagania

  • Dobra znajomość języka rosyjskiego;
  • Doświadczenie w pracy biurowej lub w księgowości, podstawowa znajomość zagadnień w sferze gospodarczo-prawnej.

Oferujemy

  • Godziny pracy od poniedziałku do piątku w godzina 9.00-18.00;
  • Komfortowe miejsce pracy w biurze w centrum Warszawy;
  • Zatrudnienie w ramach pełnego etatu, po zakończeniu okresu próbnego (ok. 3 miesięcy).