kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasz zespół HR stale się powiększa. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w rekrutacji. Chętnie podzielimy się wiedzą i poprowadzimy dla Ciebie wdrożenie. Aplikuj jeśli lubisz rekruterskie wyzwania.

Specjalista ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Główne zadania:

  • Realizujesz projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne jak i menedżerskie z obszarów sprzedaży, logistyki, analizy, finansów. Wykorzystujesz przy tym różnorodne źródła rekrutacyjne
  • Poszukujesz nowych źródeł pozyskiwania Kandydatów oraz aktywne zarządzasz aktualną bazą kandydatów
  • Przygotowujesz Managerów do procesów rekrutacji
  • Współtworzysz koncepcję, planujesz i wdrażasz rozwiązania rekrutacyjne
  • Współpracujesz z HR Biznes Partnerami w zakresie realizowanych projektów rekrutacyjnych
  • Wspierasz w bieżących działaniach działowych

  • Masz za sobą pierwsze sukcesy w realizacji projektów na stanowiska specjalistyczne oraz menadżerskie
  • Umiejętnie korzystasz z różnorodnych metod oraz technik rekrutacji i selekcji
  • Aktywnie interesujesz się aktualnymi trendami i najlepszymi praktykami w obszarze rekrutacji
  • Potrafisz budować pozytywny Candidate Experience oraz chcesz być częścią zgranego zespołu
  • Cechuje Cię komunikatywność oraz otwartość
  • Masz głowę pełną pomysłów, determinację oraz poszukujesz rozwiązań wspierających biznes
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacjach w języku angielskim
Zapewniamy:
  • Pracę pełną wyzwań, w międzynarodowej organizacji o złożonych procesach i profesjonalnym środowisku
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Praca w obrębie dwóch lokalizacji - do wyboru: Warszawa Młociny oraz Cząstków Mazowiecki (okolice Warszawy)
  • Pracę hybrydową (3 dni z biura - 2 dni z domu)
  • Zniżkę na części w filiach należących do grupy Inter Cars S.A.
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w zgranym, doświadczonym i zmotywowanym do działania zespole z pasją i dużą dawką pozytywnej energii
  • Możliwość udziału w szkoleniach rozwojowych