kandydatów

Etat Specjalista ds. HR

Firma: Synevo Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. HR
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska medyczne i niemedyczne do Placówek Medycznych;
  • Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych, weryfikacja zgłoszeń aplikacyjnych, rozmowy z kandydatami oraz organizowanie spotkań kandydatów z menedżerami;
  • Samodzielny wybór kandydatów do rozmów z menedżerami (według wcześniej określonych kryteriów)
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług rekrutacyjnych;
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów;
  • Dbałość o jakość prowadzonych procesów rekrutacyjnych w tym o candidate experience;
  • Wsparcie w procesach onbordingowych nowych pracowników;
  • Wsparcie menedżerów w doskonaleniu umiejętności rekrutacyjnych
  • Udział w innych projektach personalnych (szkolenia, EB itp.) prowadzonych w ramach funkcjonowania Punktów Pobrań oraz powiązanych obszarów biznesowych.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w rekrutacji na stanowiska niższego i średniego szczebla (wymóg konieczny);
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie rekrutacyjne w branży medycznej;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne, w tym umiejętność budowania relacji z kandydatami;
  • Duża samodzielność oraz dbałość o jakość;
  • Proaktywne podejście i umiejętność poszukiwania rozwiązań;
  • Silna orientacja na wyniki oraz zdolność ustalania priorytetów;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport, zniżki na badania diagnostyczne, system kafeteryjny, premię roczną);
  • Możliwość dzielenie się najlepszymi doświadczeniami i wdrażania ich w życie;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Pracę w zgranym, ambitnym i doświadczonym zespole.