kandydatów

Etat Specjalista ds. zamówień - stacja paliw

Firma: Hyperoil Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Hyperoil Sp. z o.o.

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. zamówień - stacja paliw
Miejsce pracy: Piaseczno
Opis stanowiska:

Specjalista ds zamówień odpowiada za prawidłowe bilansowanie przyjęć towarów i produktów stacji paliw zgodnie z przyjętym harmonogramem i w oparciu o obowiązujące przepisy prawa.

Co czeka Cię na tym stanowisku:

  • Przygotowywanie zamówień w systemach stacji paliw wg przesłanych dokumentów
  • Przyjmowanie dostaw do utworzonych zamówień
  • Współpracy z działem księgowości
  • Potwierdzaniu zgodności dokumentów przyjmowanego paliwa z wymogami spółki i prawa
  • Kontrolowaniu i sprawdzeniu poprawności danych wprowadzonych do systemów
  • Wprowadzaniu danych na platformie PUESC.

Czego potrzebujesz aby sprawdzić się w tej roli:

  • Wykształcenia średniego
  • Co najmniej rocznego doświadczenia w dziale przyjęcia towarów lub sektorze kas
  • Otwartości na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego oraz umiejętności komunikowania się i współpracy
  • Dokładności i odpowiedzialności
  • Otwartości i chęci stałego uczenia się
  • Znajomości programu Excel oraz narzędzi Google (email)