kandydatów

Etat Asystent ds. Rekrutacji

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Asystent ds. Rekrutacji
Miejsce pracy: Warszawa

praca zdalna

Coś o Tobie:
  • masz ok. pół roku doświadczenia w obszarze biznesowym (w firmie o min. średniej wielkości)
  • jesteś dostępny od zaraz
  • chcesz rozwijać swoją karierę w dziale HR
  • posiadasz doświadczenie firmie o ustalonych standardach i procedurach
  • potrafisz wytrwale dążyć do celu
  • szybko się uczysz
  • jesteś świetnym organizatorem i umiesz sprawnie koordynować wiele zadań jednocześnie
  • lubisz rozmawiać z ludźmi
  • jesteś team playerem
U nas nauczysz się rekrutować. Twoje zadania to:
  • wsparcie rekruterów w ich zadaniach
  • redagowanie oraz zamieszczanie wewnętrznych i zewnętrznych ogłoszeń rekrutacyjnych
  • poszerzanie bazy dostępnych kandydatów poprzez aktywne działania pośrednie i bezpośrednie;
  • dbałość o jakość i bieżąca aktualizacje danych w systemie
  • wstępną selekcję aplikacji w obszarze stanowisk wolumenowych (Obsługa Klienta, Administracja, Pielęgniarki i Położne, Pozostały Personel Medyczny, Lekarze)
  • umawianie kandydatów na spotkani
 Oferta dla Ciebie:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na 3 miesiące
  • wspaniały zespół :)
  • pomoc i wsparcie w nauce
  • praca zdalna
  • możliwość zdobycia wiedzy na temat rekrutacji i obszaru HR
  • realna możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • opiekun wdrożenia
  • pozytywna energia, która pomaga nam rozwiązywać wspólnie najtrudniejsze wyzwanie
  • przyjazną atmosferę pracy - ponad 60% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 5 lat
  • realna możliwość rozwoju na stanowisko samodzielnego rekrutera
  • udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok„