Etat Starszy Specjalista w Wydziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Biurze Spraw Pracowniczych

Firma: Centrala NFZ miejsce pracy: Warszawa

Starszy Specjalista w Wydziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi
w Biurze Spraw Pracowniczych

Numer ogłoszenia: BSP/22/15
Miejsce pracy: Warszawa

1 etat / umowa na zastępstwo

Termin składania ofert 07.02.2022 r.

Szczegóły oferty

GŁÓWNE ZADANIA:
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych;
  • koordynowanie projektów z zakresu EB;
  • koordynacja i wdrażanie procesów i projektów HR w przypisanym obszarze;
  • przygotowywanie raportów i analiz z zakresu HR;
  • koordynowanie procesu ocen pracowniczych, w tym oceny 360 stopni;
  • wspieranie procesu zarządzania kompetencjami;
  • wspieranie procesu wdrażania nowych pracowników;
  • udział w nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim.
WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia) – potwierdzone kopią świadectwa ukończenia szkoły wyższej
  • Lata pracy zawodowej: minimum 4 lata pracy zawodowej - potwierdzone kopiami świadectw pracy
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze HR
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze prowadzenia rekrutacji

Wymagania dodatkowe:

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • praktyczna wiedza na temat narzędzi wspierających procesy HR;
  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej;
  • wychodzenie z inicjatywą;
  • analityczne myślenie;
  • nastawienie na budowanie relacji opartych na zaufaniu i współpracy;
  • skuteczność w doprowadzaniu spraw do końca; zdolność do szybkiego i sprawnego dostosowania się do okoliczności i radzenia sobie z daną sytuacją;
  • dokładność, pracowitość i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • motywacja i chęć do wprowadzania usprawnień i realizacji własnych pomysłów;
  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć do nabywania nowych umiejętności.

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • podpisany kwestionariusz osobowy,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających lata pracy zawodowej z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie lub prowadzenia działalności gospodarczej,
  • kopie innych dokumentów zgodnie z wymaganiami stanowiskowymi,
  • podpisane oświadczenia i zgody (zwracamy szczególną uwagę na poprawne wypełnienie dokumentów) .

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak prawidłowo złożyć dokumenty lub szukasz dodatkowych informacji dotyczących procesu rekrutacji i technik naboru, skorzystaj z naszego poradnika. Znajdziesz tam również klauzulę informacyjną oraz wzory wymaganych zgód, które ułatwią Ci aplikowanie.

ZAPRASZAMY

W przypadku dodatkowych pytań, jesteśmy dla Ciebie dostępni pod adresem e-mail: rekrutacja@nfz.gov.pl.