kandydatów

Etat Specjalista ds. reklamacji i obsługi klienta

Firma: SIXT Rent a Car miejsce pracy: Warszawa

Sixt rent a car zatrudni
pracownika na stanowisku

Specjalista ds. reklamacji i obsługi klienta
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • ustosunkowywanie się do zapytań reklamacyjnych, mailowa korespondencja z klientem
  • obsługa klienta w zakresie rezerwacji krajowych i zagranicznych (e-mailowa, telefoniczna)
  • rejestracja przyjmowanych zgłoszeń oraz raportowanie ich ilości
  • utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi klienta
  • aktywna współpraca z pracownikami pozostałych działów

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny) B2; znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • 2-3 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku pracy
  • wykształcenie min. średnie
  • dokładność i wnikliwość
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia plus system premiowy
  • umowa o pracę
  • dogodną lokalizację biura – Saska Kępa
  • ciekawą pracę w dynamicznym, trzyosobowym zespole
  • najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach
  • pakiet medyczny
  • owoce do biura
  • zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej