kandydatów

Etat Kierownik Projektów

Firma: PEKAES Sp. z o.o. miejsce pracy: Błonie

Kierownik Projektów
Miejsce pracy: Błonie k. Warszawy

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw. Zapraszamy do pracy w naszej Centrali w Błoniu k. Warszawy.

Zadania:
  • Prowadzenie projektów związanych z rozwojem PEKAES
  • Analiza i definiowanie wymagań biznesowych w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Dbanie o jakość dokumentacji projektowej zgodnie z przyjętą metodyką
  • Wdrażanie rozwiązań w systemach informatycznych, procesach i produktach
  • Zarządzanie ryzykiem w projekcie
  • Analiza efektywności realizowanych projektów
  • Koordynacja pracy zespołów projektowych
  • Regularne przygotowywanie raportów z realizacji projektów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów. Mile widziane w branży TSL
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Praktyczna znajomość wiodących metodyk projektowych: PRINCE2, Agile, SCRUM , PMI PMBOK Guide (do ogłoszenia zewnętrznego)
  • Bardzo dobra organizacja pracy swojej i innych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu oraz dynamizm działania;
  • Bardzo wysokie kompetencje interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna Bezpłatna Opieka Medyczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Karta zniżkowa na paliwo na stacjach Orlen
  • Karty Sportowe
  • Szkolenia i kursy
  • Paczki świąteczne dla Dzieci
  • Konkursy z nagrodami
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System wdrożenia Smart Start