Etat Analityk biznesowo-systemowy w obszarze obsługi flotowej

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Inter Cars S.A.to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Celem strategicznym Inter Cars SA jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nasz zespół wciąż się powiększa. Obecnie poszukujemy dwóch Analityków w obszarze:

  • Warsztatu
  • rozliczeń i finansów

Jeśli chcesz być częścią naszego teamu- nie wahaj się - aplikuj i dołącz do nas!

Analityk biznesowo-systemowy w obszarze obsługi flotowej
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Twoje zadania:

  • Wdrażasz aplikację wsparcia sprzedaży w Spółkach Grupy Inter Cars S.A. na terenie Polski jak i pozostałych krajów Europy
  • Organizujesz oraz prowadzisz szkolenia użytkowników
  • Odpowiadasz za rozwój i utrzymanie aplikacji
  • Dbasz o prawidłowe funkcjonowanie aplikacji wspierających proces
  • Przygotowujesz analizy biznesowo- systemowe
  • Wspierasz użytkowników i obsługę zgłoszeń
  • Definiujesz wymagania biznesowe przy współpracy z użytkownikami końcowymi
  • Testujesz nowo wdrażanych rozwiązań IT

  • Posiadasz doświadczenie na zbliżonym stanowisku z minimum rocznym doświadczeniem w obszarze analiz systemowych
  • Znasz j. angielski w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny
  • Wyjazdy służbowe nie stanowią dla ciebie problemu
  • Cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia
  • Jesteś odpowiedzialny/a i angażujesz się w realizację powierzonych zadań
  • Znasz pakiet Office 365

Docenimy:

  • Znajomość procesów flotowych - kompleksowa obsługa klientów flotowych B2B i B2C
  • Znajomość pracy warsztatu realizującego naprawy flotowe.
  • Wykształcenie wyższe związane z technologiami IT
  • Doświadczenie w prowadzeniu lub wsparciu projektów IT
  • Umiejętności analizy potrzeb biznesowych
  • Znajomość i/lub doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju poziomego jak i pionowego wewnątrz struktury Inter Cars