kandydatów

Etat Asystent Księgowości

Firma: PATONA PL sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6437127, z dnia 2022-01-27

Należymy do niemieckiej Grupy spółek zajmujących się badaniem sprawozdań finansowych, księgowością oraz doradztwem podatkowym i biznesowym dla przedsiębiorstw. Nasza Grupa zatrudnia ponad 200 pracowników w Polsce i Niemczech. Należymy do międzynarodowej sieci.

Do naszego Zespołu poszukujemy obecnie:

Asystent Księgowości

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • rejestrowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym,
  • kontrola wprowadzonych zapisów na kontach,
  • analiza, uzgadnianie kont księgowych,
  • sporządzania sprawozdań finansowych we współpracy z doświadczonym księgowym,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS i NBP we współpracy z doświadczonym księgowym,
  • utrzymywanie kontaktów z klientami polskimi i zagranicznymi,
  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji zadań,
  • administracyjne prace biurowe.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów (ostatni rok studiów, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • doświadczenie zawodowe w księgowości będzie dodatkowym atutem,
  • dobrej znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • zainteresowania zagadnieniami księgowości i chęci rozwoju w ramach biura rachunkowego,
  • znajomości przepisów z obszaru rachunkowości i prawa podatkowego będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość programu księgowego Symfonia,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • staranności i dokładności.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia,

  • przyjazną i otwartą atmosferę w pracy.