kandydatów

Etat Front End Developer

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Front End Developer
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Budowa stron internetowych gabinetów stomatologicznych w oparciu o dostępne szablony, utrzymanie ich i rozbudowa o nowe funkcjonalności
  • Tworzenie landing page’y na podstawie otrzymanych projektów graficznych
  • Samodzielnie opracowywanie podstawowych aplikacji webowych, poszukiwanie dostępnych wtyczek w Internecie i dostosowywanie ich do naszych potrzeb
  • Praca nad zwiększeniem zaangażowania użytkownika na stronie, w szczególności poszukiwanie rozwiązań, aplikacji itp. zwiększających współczynnik konwersji ze stron internetowych
  • Wsparcie w analizie najlepszych rozwiązań technologicznych i praktyk rynkowych
  • Podstawowa obsługa programów graficznych będzie dodatkowym atutem
  • masz doświadczenie w tworzeniu witryn internetowych opartych o HTML, CSS / WordPress
  • potrafisz przełożyć projekt graficzny na kod HTML/CSS/JS
  • dobrze znasz technologie frontendowe (HTML5, CSS3) i wiesz jak tworzyć strony RWD
  • masz doświadczenie w tworzeniu własnych, prostych wtyczek i skryptów do CMS WordPress, znasz Plugin API i standardy tworzenia motywów WordPress
  • dobrze znasz PHP i bazy danych MySQL, potrafisz samodzielnie napisać kod w JavaScript
  • znasz Adobe Photoshop i potrafisz przygotować prosty banner, czy dostosować rozmiar do projektów opracowanych przez agencję
  • posiadasz wiedzę z zakresu optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO
  • interesujesz się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem i wydajnością aplikacji internetowych
Mile widziane:
  • znajomość dowolonego frameworku PHP
  • doświadczenie w pracy z zewnętrznymi API
Co możemy Ci zaoferować:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym 12-osobowym zespole marketingu
  • tempo rozwoju i innowacyjność na miarę startupu (otwieramy ok.10 nowych centrów stomatologicznych rocznie) połączone ze stabilnością pracy w dużej organizacji
  • hybrydowy/elastyczny model zatrudnienia
  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok"