kandydatów

Etat Analityk Systemowy

Firma: Inter Cars S.A. miejsce pracy: Warszawa

Czy wiesz, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej? Ponadto prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 20 krajach Europy.

Nasz zespół się powiększa! Zatrudniliśmy już trzech analityków. Obecnie szukamy jeszcze jednej osoby na to stanowisko.

Jeśli chcesz pracować w stabilnej firmie, w zespole, odpowiedzialnym za rozwój i utrzymanie systemów wspierających proces dostawy towaru do klienta. Nie wahaj się - aplikuj i dołącz do nas.

Analityk Systemowy
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Wdrażanie aplikacji w Spółkach Grupy Inter Cars S.A. na terenie Polski oraz pozostałych krajów Europy
  • Prowadzenie przeszkolenia dla użytkowników
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie aplikacji wspierających proces
  • Przygotowywanie analiz systemowych
  • Wsparcie użytkowników i obsługa zgłoszeń

  • posiadasz doświadczenie na zbliżonym stanowisku z min. rocznym doświadczeniem w obszarze analiz systemowych
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym- warunek konieczny
  • Cechuje cię umiejętność analitycznego myślenia
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Masz pozytywne nastawienie do życia i ludzi :- )

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju poziomego jak i pionowego wewnątrz struktury Inter Cars
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach
  • Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne