kandydatów

Etat Specjalista / Specjalistka ds. darczyńców regularnych

Firma: ALIVIA - FUNDACJA ONKOLOGICZNA miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6452721, z dnia 2022-01-31

Fundacja Onkologiczna Alivia powstała w 2010 roku, aby walczyć z rakiem. Działamy, aby zapewnić wszystkim równy dostęp do skutecznej opieki onkologicznej. Bronimy godności chorych na nowotwory złośliwe oraz tworzymy narzędzia, dzięki którym mogą podejmować świadome decyzje dotyczące zdrowia. Dodajemy odwagi!

Jeśli szukasz pracy, która zmienia świat na lepszy - dołącz do nas!

Specjalista / Specjalistka ds. darczyńców regularnych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • nadzorowanie projektu pozyskiwania regularnych darczyńców;
  • współpraca z podmiotami i agencjami świadczącymi usługi fundraisingowe;
  • mailowa i telefoniczna obsługa darczyńców;
  • tworzenie materiałów o silnym przekazie fundraisingowym.

Wymagania

  • doświadczenie przy pozyskiwaniu regularnych darczyńców;
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
  • umiejętność zarządzania ludźmi;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
  • doskonała organizacja pracy;
  • komunikatywności i otwartość.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość programów do tworzenia grafiki;
  • znajomość charakterystyki projektów D2D/F2F/TM;
  • doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej.

Oferujemy

  • pracę z sensem w szybko rozwijającej się organizacji o międzynarodowym zasięgu;
  • realny wpływ na rozwój organizacji i możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu;
  • wynagrodzenie w przedziale 3200-4200 zł netto w zależności od kompetencji;
  • premie za osiągane rezultaty i zrealizowane cele;
  • prywatną opiekę zdrowotną oraz kartę multisport;
  • pracę w wyjątkowym zespole, w którym liczy się każda osoba;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-01-2022
Wyświetleń: 110