kandydatów

Etat Manager

Firma: Stowarzyszenie Otwarte Drzwi miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6453600, z dnia 2022-01-31

Przedsiębiorstwo społeczne – Kuchnia Czerwony Rower – prowadzone przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi w Warszawie, zatrudni osobę na stanowisko:

Manager

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem
  • ustalanie menu i kontrolowanie jakości wydawanych potraw
  • nadzorowanie zaopatrzenia
  • pozyskiwanie ofert cateringowych
  • monitoring aktualnych trendów i działań konkurencji
  • współpraca z innymi pracownikami organizacji

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku menagera (w tym doświadczenie w zarządzaniu finansami lokalu)
  • odpowiedzialność i opanowanie
  • samodzielność w działaniu
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

  • zatrudnienie w wymiarze 1 etatu, na umowę o pracę lub umowę-zlecenie
  • wynagrodzenie od 5000 netto, w zależności od doświadczenia do negocjacji
  • doskonała lokalizacja w pobliżu metra Dworzec Wileński