Etat Stażysta / Stażystka do Pionu Marketingu, Komunikacji i PR

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GWP*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Stażysta / Stażystka do Pionu Marketingu, Komunikacji i PR
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
Twój zakres obowiązków
  • Oferujemy 6-miesięczny staż, umożliwiający postawienie pierwszych kroków w branży marketingowej.
  • Ewidencja oraz porządkowanie dokumentacji oraz materiałów marketingowych budów;
  • Organizacja i bieżące uzupełnianie firmowej bazy zdjęć;
  • Poszukiwanie oraz współpraca z fotografami;
  • Możliwość wyjazdów na budowy w ramach projektów marketingowych;
  • Bieżące wsparcie zespołu Pionu Marketingu, Komunikacji i PR.
Wymagania:
Nasze wymagania
  • Status studenta, preferowane studia zaoczne (kierunek: marketing, zarządzanie, komunikacja);
  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodni;
  • Zainteresowanie tematyką marketingu, komunikacji, chęć rozwoju w tym kierunku;
  • Otwartość na pracę z ludźmi i nowe wyzwania;
  • Pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Elastyczność i mobilność;
  • Mile widziane zainteresowanie fotografią.
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.