kandydatów

Etat Architekt

Firma: ORGIN sp z oo miejsce pracy: Sulejówek

Ogłoszenie numer: 6450657, z dnia 2022-02-01

ORGIN sp z oo

Orgin sp. z o.o. to biuro projektowe zajmujące się prowadzeniem pełnego zakresu usług architektonicznych:

  • projektowanie budynków mieszkalnych, usługowych, biurowych, produkcyjnych i magazynowych, innych obiektów budowlanych
  • prowadzenie formalności związanych z uzyskaniem pozwoleń, uzgodnień i decyzji w procesie budowlanym
  • inwentaryzacje architektoniczno-budowlane
  • projekty modernizacji lub adaptacji obiektów istniejących
  • zmiany sposobu użytkowania budynków i lokali
  • wizualizacje komputerowe
  • doradztwo projektowe, analizy

Szczegółowe informacje na naszej stronie.

Architekt

Miejsce pracy: mazowieckie / Sulejówek

Opis stanowiska

Prowadzenie procesu projektowania obiektów od koncepcji do projektu budowlanego -samodzielne lub pod nadzorem osoby z uprawnieniami.

Wsparcie architekta prowadzącego.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (architektura),
  • Biegła znajomość przepisów związanych z projektowaniem i AutoCADa oraz doświadczenie w opracowaniu projektów budowlanych.
  • Uprawnienia do projektowania będą atutem.

Oferujemy

  • Rozwój zawodowy, poprzez zdobywanie doświadczenia w różnorodnych tematach projektowych, np  możliwość zdobycia praktyk projektowych do uprawnień.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-02-2022
Wyświetleń: 195