Etat Kierownik Serwisu Chłodnictwa Przemysłowego Amoniakalnego

Firma: FRIZO Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Firma FRIZO Sp. z o.o. jest liderem wśród firm zajmujących się projektowaniem, montażem oraz serwisowaniem urządzeń z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji oraz wentylacji w Polsce oraz poza granicami kraju.

W związku z dynamicznym rozwojem firma FRIZO Sp. z o.o., poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierownik Serwisu Chłodnictwa Przemysłowego Amoniakalnego
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało: Kierowanie działem serwisu urządzeń chłodniczych amoniakalnych i klimatyzacyjnych oraz przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych a także prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami.

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne: chłodnicze lub elektryczne
  • Min. 5-letnie doświadczenie w pracy z urządzeniami chłodniczymi amoniakalnymi – warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność prowadzenia samochodu
  • Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów na terenie Polski)
  • Umiejętności czytania schematów i rysunków technicznych – warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień automatyki i elektryki – warunek konieczny
  • Zdolność do pracy na wysokości
Obowiązki:
  • Codzienne zarządzanie działaniami serwisowymi
  • Koordynacja ekip serwisowych
  • Współpraca z aktualnymi klientami
  • Opracowywanie ofert handlowych na usługi serwisowe
  • Negocjacje cenowe
  • Uzgadnianie warunków realizacji prac serwisowych
  • Realizacja założonego planu rocznego
  • Współpraca z koordynatorami, inżynierami serwisu oraz podwykonawcami
  • Dobór części zamiennych do realizowanych kontraktów
  • Realizacja celu sprzedażowego
Oferujemy
  • Interesująca pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej na wartościach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multi-sport
  • W codziennej pracy pełen pakiet narzędzi podstawowych (samochód, telefon, komputer) i specjalistycznych
  • Atrakcyjny pakiet wynagradzania
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży chłodnictwa przemysłowego
  • Realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prowadzonego przez FRIZO Sp. z o.o. w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma FRIZO Sp. z o.o.., ul. Wiertnicza 108, 02-952 Warszawa . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.