kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów

Firma: Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Individual Medical Care, Warszawa ul. Wałbrzyska 46

Starszy Specjalista ds. Obsługi Kluczowych Klientów
Nr ref.: RE/2022
Warszawa
Zadania:
  • Budowanie i rozwijanie współpracy z kluczowymi klientami.
  • Planowanie usług medycznych dla kluczowych klientów.
  • Koordynowanie planu wizyt pacjentów.
  • Przygotowywanie raportów dla kluczowych klientów.
  • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi klientom.
Oczekiwania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie  na podobnym stanowisku.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji biznesowych.
  • Duża motywacja do pracy oraz nastawienie na realizację celów.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz samodzielność w działaniu.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Duże wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu.
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych.