kandydatów

Etat Starszy Analityk

Firma: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. miejsce pracy: Warszawa

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A to lider branży edukacyjnej w Polsce i rozpoznawalna, godna zaufania marka z wartościami i tradycją. Obecnie WSiP oferuje nowoczesne i kompleksowe rozwiązania edukacyjne dla nauczycieli, uczniów i rodziców we wszystkich obszarach edukacji przedszkolnej, szkolnej i pozaszkolnej.

Dzięki produktom cyfrowym i multimedialnym oraz nowoczesnym podręcznikom wspieramy procesy edukacyjne na wszystkich poziomach systemu edukacji ucznia od 3 do 20 roku życia, jak również w szkolnictwie zawodowym.

W związku z rozwojem naszego działu, poszukujemy do pracy osoby na stanowisku:

Starszy Analityk
Miejsce pracy: Warszawa

Zatrudniona osoba udziela wsparcia analitycznego Dyrektorowi Kontrolingu oraz innym menadżerom poprzez zapewnienie ustalonego zakresu danych i analiz, a w szczególności za:

Zadania:
  • projektowanie i tworzenie raportów zarządczych i operacyjnych w oparciu o duże zbiory danych;
  • optymalizacja procesów raportowych w złożonym środowisku biznesowym;
  • współpraca w procesie planowania i raportowania kampanii marketingowych;
  • udział w procesie rozliczenia finansowego wskazanej części sieci sprzedaży;
  • analiza wieloźródłowych danych wraz z ich wizualizacją, w tym:
    • analizy efektywności wykorzystania zasobów sprzedażowych;
    • analizy wykonalności planów sprzedaży;
    • opracowanie prognoz sprzedaży;
    • modelowanie finansowe.
Wymagania:
  • zaawansowana znajomość aplikacji SAS EG (4GL, procesy przetwarzania danych, mile widziana znajomość SAS Visual Analytics);
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Access wraz z językiem VBA);
  • rozwinięte umiejętności analityczne oraz zdolność do opisu rzeczywistości za pomocą algorytmów (algorytmizacja);
  • samodzielność i zdolność do pracy pod presją czasu;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie promującej nowoczesne rozwiązania edukacyjne
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji – w ramach umowy o pracę;
  • współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem;
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez system szkoleń;
  • odpowiedzialne i nietuzinkowe zajęcie na samodzielnym stanowisku
  • prywatną opiekę medyczną z możliwością rozszerzenia pakietu dla Twojej rodziny oraz dodatkowe benefity (ubezpieczenie na życie, karta sportowa);
  • atrakcyjną ofertę kursów językowych, również dla najbliższych.