Etat Elektromonter Urządzeń Pomiarowych w Wydziale Utrzymania Sieci

Firma: PGE Dystrybucja S.A. miejsce pracy: Legionowo

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Rejon Energetyczny Legionowo

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Elektromonter Urządzeń Pomiarowych w Wydziale Utrzymania Sieci
Miejsce pracy: Legionowo
Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa i eksploatacja układów pomiarowych bezpośrednich, półpośrednich i pośrednich energii elektrycznej oraz układów pomiarowo-bilansujących w stacjach transformatorowych 15/0,4kV.
  • Uruchamianie, eksploatacja, modernizacja układów zdalnej transmisji danych z układów pomiarowych energii elektrycznej do Lokalnego Systemu Pomiarowo Rozliczeniowego.
  • Uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych urządzeń elektroenergetycznych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów i przekazywanie ich do użytkowania.
  • Wykrywanie i likwidacja nielegalnego poboru energii elektrycznej.
  • Windykacja należności za zlecenia Spółek Obrotu.
  • Parametryzacja urządzeń układów pomiarowych.
  • Prowadzenie ewidencji i sprawozdawczości w zakresie wykonywanych zadań.
  • Praca na wysokości.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym.
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie prac przy urządzeniach energetycznych.
  • Wskazane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji do 1kV (mile widziane powyżej 1kV).
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa energetycznego oraz kodeksu cywilnego.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.
  • Umiejętność komunikacji z klientem oraz pracy w zespole.
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.