kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 92347

Warunki pracy

Praca przy komputerze wymagająca wymuszonej pozycji ciała - powyżej 4 godzin dziennie. Narzędzia i materiały pracy: komputer, skaner, telefon, drukarka, faks. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach w zakresie podjazdu oraz toalet. Oświetlenie w pomieszczeniach naturalne i sztuczne. Temperatura w pomieszczeniach nie mniejsza niż 18° Celsjusza z wentylacją grawitacyjną i klimatyzacją.

Zakres zadań

  • Określa i koordynuje, we współpracy z komórką organizacyjną Głównego Inspektoratu odpowiedzialną za tworzenie budżetu, bieżące i przewidywane zapotrzebowanie na zakupy usług teleinformatycznych, sprzętu komputerowego, oprogramowania i aplikacji biurowych, materiałów eksploatacyjnych oraz innego wyposażenia teleinformatycznego dla Głównego Inspektoratu;
  • Bierze udział w prowadzeniu dokumentacji przetargowej i projektowej;
  • Monitoruje i weryfikuje realizację umów teleinformatycznych pod względem formalno-finansowym poprawnością realizacji wydatkowania środków oraz prawidłowości wystawionych dokumentów przez firmy zewnętrzne;
  • Współuczestniczy w prowadzeniu dokumentacji związanej z wydatkowaniem środków budżetowych w zakresie zakupów teleinformatycznych, planu finansowego, planu zamówień publicznych, zmiany planów oraz zapotrzebowań od innych komórek organizacyjnych;
  • Bierze udział przy tworzeniu oraz aktualizacji wewnętrznych procedur, a także dokumentacji teleinformatycznej, dotyczącej realizowanych w Biurze projektów również w języku angielskim;
  • Współpracuje z biurem odpowiedzialnym za realizację budżetu, zadania wynikających z obowiązku zapewnienia trwałości projektów Unii Europejskiej w zakresie rozlokowania i użytkowania sprzętu oraz korzystania z usług zakupionych z udziałem środków pochodzących z Unii Europejskiej;
  • Współpracuje z pozostałymi komórkami wewnętrznymi Biura i komórkami organizacyjnymi Głównego Inspektoratu w zakresie związanym z zadaniami wieloosobowego stanowiska pracy;
  • Współpracuje z Inspektorem Ochrony Danych w zakresie współtworzenia oraz aktualizacji procedur, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe lub wyższe profilowane: administracja, finanse;
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego w przypadku wykształcenia wyższego profilowanego – powyżej 1,5 roku, w przypadku wykształcenia wyższego – powyżej 3 lat, w obu przypadkach doświadczenie zawodowe w administracji publicznej bądź doświadczenie w finansach;
  • Znajomość aktów prawnych: ustawy o finansach publicznych, ustawy o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych, ustawy prawo zamówień publicznych oraz przepisów dotyczących ochrony danych osobowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiający czytanie dokumentacji projektowej;
  • Kompetencje: orientacja na klienta, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, samodzielność, organizacja pracy własnej, kreatywność, komunikatywność, myślenie analityczne, rozwiązywanie problemów;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość języka angielskiego – poziom bardzo dobry B2;
  • Prawo jazdy kategorii B.