kandydatów

Etat Monter w ekipie montażowej

Firma: Espes sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6486969, z dnia 2022-02-05

Espes sp. z o.o.

www.espes.pl

Budujemy przestrzeń miejsc pracy
Od 1997 roku firma ESPES proponuje inteligentne i nowatorskie rozwiązania dla każdego rodzaju powierzchni open space.
Nasze ścianki działowe znajdą Państwo w biurach, bankach, salonach samochodowych, jak również placówkach służby zdrowia w całej Polsce.

Monter w ekipie montażowej

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Obowiązki na tym stanowisku obejmują:

  • montaż produktów firmy Espes na obiektach klientów
  • serwis usterek produktów firmy Espes na obiektach klientów

Praca odbywa się na obiektach naszych klientów, w zdecydowanej większości to biurowce i apartamentowce w Warszawie. Praca odbywa się zawsze wewnątrz budynków, w komforcie cieplnym (pracujemy tylko wewnątrz budynków), w zespołowej atmosferze.

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • predyspozycje do wykonywania prac monterskich

Oferujemy

  • rodzinną atmosferę pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne szkolenia
  • stabilną pracę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-02-2022
Wyświetleń: 102