kandydatów

Etat Sprzedawca k/m

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Sprzedawca k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/00089
OBOWIĄZKI:

sumienne, dokładne i terminowe wykonywanie zleconych przez pracodawcę zadań, związanych z obsługą klientów, organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłowe i racjonalne funkcjonowanie sklepu, realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych, pomocy przy sporządzaniu rocznego spisu towaru znajdującego się w sklepie, przedkładanie pracodawcy informacji o przebiegu i wynikach pracy na stanowisku, dbałość o skuteczne zabezpieczenie mienia związanego ze stanowiskiem pracy, przestrzeganie przepisów BHP oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego, dbałość o higienę i estetykę na stanowisku pracy i w obrębie sklepu, pełnienie zastępstwa w przypadku nieobecności innego pracownika, wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę, przygotowywania dostarczonego towaru do sprzedaży, na przykład metkowanie, układanie na półkach, utrzymania czystości w obrębie sklepu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Sprzedawca w branży spożywczej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, 3 m-ce doswiadczenia zawodowego, umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Obowiązki: sumienne, dokładne i terminowe wykonywanie zleconych przez pracodawcę zadań, związanych z obsługą klientów, organizowanie pracy w sposób zapewniający prawidłowe i racjonalne funkcjonowanie sklepu, realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych, pomocy przy sporządzaniu rocznego spisu towaru znajdującego się w sklepie, przedkładanie pracodawcy informacji o przebiegu i wynikach pracy na stanowisku, dbałość o skuteczne zabezpieczenie mienia związanego ze stanowiskiem pracy, przestrzeganie przepisów BHP oraz bezpieczeństwa przeciwpożarowego, dbałość o higienę i estetykę na stanowisku pracy i w obrębie sklepu, pełnienie zastępstwa w przypadku nieobecności innego pracownika, wykonywanie innych zadań zleconych przez pracodawcę, przygotowywania dostarczonego towaru do sprzedaży, na przykład metkowanie, układanie na półkach, utrzymania czystości w obrębie sklepu. Sklep Żabka. Praca od 6.00 do 23.00 w pon-nied

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy