kandydatów

Etat Technik Serwisu z możliwością przyuczenia

Firma: EDP Support Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

EDP Support Polska Sp. z o.o. działa na rynku od 1994 roku.

Jesteśmy producentem rozwiązań informatycznych w zakresie rejestracji i rozliczania czasu pracy pracowników, rejestracji i nadzoru procesów produkcyjnych, kontroli dostępu, a także integracji z systemami ERP i zarządzania produkcją. Naszymi klientami są średnie i duże przedsiębiorstwa produkcyjne.

Wdrożenia realizowane są na bazie naszych własnych rozwiązań programowych i sprzętowych, a także przy współpracy z renomowanymi partnerami technologicznymi.

EDP Support Polska Sp. z o.o. jest partnerem firmy SAP A.G. i posiada status SAP Software Solution & Technology Partner, a także jest certyfikowanym partnerem firm Dormakaba, Legic, NXP.

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik Serwisu z możliwością przyuczenia
Miejsce pracy: Warszawa

Obszar serwisu i instalacji : teren całej Polski

Zakres obowiązków:
  • diagnozowanie usterek oraz dokonywanie napraw
  • wykonywanie okresowych przeglądów na terenie całej Polski
  • instalowanie i uruchamianie urządzeń
  • doradztwo techniczne oraz serwisowe
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (elektryczne , elektroniczne, automatyka )
  • wysoka kultura techniczna i „zacięcie” techniczne
  • świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV ( SEP) będą dużym atutem
  • praktyczna znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B.
  • zdolności manualne, umiejętność obsługi elektronarzędzi.
  • sumienność , odpowiedzialność, dobra organizacji pracy
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • chęć poszerzania wiedzy i rozwijania się
  • gotowość do podróży służbowych
  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego, mile widziana osoby tuż po ukończeniu szkoły
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe , premie uznaniowe
  • prywatna opieka medyczna
  • szkolenia, możliwość przyuczenia
  • udział w prestiżowych projektach wdrożeniowych
  • pracę w przyjaznym i otwartym zespole Techników Serwisu
  • możliwość awansowania po zdobyciu doświadczenia