Etat Koordynator ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego (k/m)

Firma: Emitel S.A. miejsce pracy: Warszawa

Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od lat dzięki nam sygnały telewizji mogą być odbierane we wszystkich polskich domach. Pracujemy ponadto nad cyfryzacją radia, projektujemy i instalujemy najnowocześniejsze systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczymy w tworzeniu inteligentnych miast oraz włączamy się w prace nad siecią 5G.

Koordynator ds. bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego (k/m)
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • realizacja strategii bezpieczeństwa Spółki w obszarach zarządzania ciągłością działania, zarządzania kryzysowego oraz zarządzania infrastrukturą krytyczną
  • utrzymanie, monitorowanie i doskonalenie Systemu Zarządzania Ciągłością Działania (BCM)  w zakresie pozwalającym na spełnienie wymogów utrzymania certyfikacji PN-ISO 22301:2014
  • identyfikacja i wdrażanie planów działań w sytuacjach szczególnych zagrożeń
  • koordynowanie działań w związku z zarządzaniem infrastrukturą krytyczną i rolą operatora infrastruktury krytycznej państwa
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w utrzymaniu i doskonaleniu systemu zarządzania ciągłością działania wg PN-ISO 22301
  • znajomość norm i przepisów w zakresie BCM
  • znajomość zagadnień z zakresu zarządzania kryzysowego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • hybrydowy system pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • platformę kafeteryjną
  • szeroką ofertę szkoleniową
  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • bezpłatną naukę języka angielskiego
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • dostęp do aplikacji z audiobookami
  • płatny program poleceń pracowniczych