kandydatów

Etat Kierownik ds. Hurtowni Danych i Raportowania

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Kierownik ds. Hurtowni Danych i Raportowania
Miejsce pracy: Warszawa

Warszawa, al. Jerozolimskie 96

Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmował:
  • Projektowanie rozwiązań dotyczących danych: konsulting/asysta przy pracach projektowych i wdrażaniu platform danych.
  • Modelowanie danych.
  • Współpraca z zespołami IT w obszarze budowy i utrzymania środowisk do tworzenia modeli i algorytmów danych – środowisko AZURE.
  • Budowanie i realizacja długofalowej roadmapy rozwoju produktu: Hurtowni danych oraz raportów prezentujących dane.
  • Zarządzanie Backlogiem (zakres oraz kolejność prac), zbieranie wymagań(analiza potrzeb użytkowników biznesowych, bliska współprac z użytkownikami biznesowymi )definiowanie epics/storied.
  • Nadzór nad procesem wytwarzania oprogramowania w hurtowni danych.
  • Zarządzanie (organizacja czasu pracy) średniej wielkości zespołem składającym się z analityków, deweloperów, administratorów.
Do osiągnięcia sukcesu w tej roli potrzebne będzie:
  • Znajomość SQL oraz pakietu MS Office.
  • Doświadczenie (zarządzanie oraz realizacja planów) w projektach związanych z budową i rozwojem Hurtowni Danych w środowisku AZURE.
  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania i zarządzania produktem.
  • Doświadczenie w zarządzaniu wewnętrznymi projektami we współpracy z dostawcą zewnętrznym.
  • Znajomość systemu AX_2009, AX_2012 itd..
  • Znajomość DevOps, Enterprise Architect oraz MS Project
  • Umiejętności analityczne oraz łatwość we współpracy z wieloma interesariuszami.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w rozwijającej się firmie, której misją jest utrzymywanie naszych pacjentów w jak najlepszym zdrowiu.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Szkolenia w obszarze zarządzania projektami.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe Medicover Sport) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”.
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.