kandydatów

Etat Staż w obsłudze Prawnej

Firma: E.ON Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.

Staż w obsłudze Prawnej
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Zapoznanie się z regulacjami prawnymi obowiązującymi w Spółce i wsparcie pracy prawników
  • Analiza przepisów, orzecznictwa i stanowisk doktryny w zakresie prawa energetycznego, prawa cywilnego materialnego i procesowego, zagadnień ochrony konkurencji i konsumenta, danych osobowych
  • Przygotowywanie projektów pism procesowych z uwzględnieniem tematyki prawa nieruchomości i prawa energetycznego
  • Przygotowywanie projektów opinii, informacji prawnych dla potrzeb jednostek organizacyjnych Spółki
  • Opiniowanie zmian w wewnętrznych dokumentach spółki (umowy, procedury)
  • Udział w sprawach sądowych w roli obserwatora
  • Pomoc w realizacji bieżących zadań
Oczekiwania:
  • Absolwent Wydziału Prawa lub Student/ka 4/5 roku studiów magisterskich o specjalności Prawo
  • Znajomość prawa cywilnego, postępowania cywilnego, gospodarczego, ochrony konkurencji i konsumenta
  • Mile widziana znajomość prawa energetycznego
  • Umiejętność analizowania informacji i wyciągania wniosków
  • Atutem będzie doświadczenie w przygotowaniu opinii prawnych i pism sądowych
  • Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
Oferujemy:
  • Staż na okres 9 miesięcy w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczne godziny stażu
  • Wsparcie doświadczonych ekspertów
  • Możliwość praktycznego wykorzystania swojej wiedzy oraz zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Udział w pracach zespołów projektowych w tym wsparcie projektów z obszaru: marketing, digital, OZE, nieruchomości w zakresie regulacji ich stanów prawnych