kandydatów

Etat Technik Serwisu - tabor kolejowy / serwisant mobilny

Firma: Wabtec Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6494532, z dnia 2022-02-08

Firma Wabtec to wiodący, producent podzespołów do produkcji pojazdów w transporcie lądowym. Fabryki i biura Wabtec rozlokowane są na wszystkich kontynentach. Flota pojazdów wyposażonych w nasze urządzenia porusza się po torach kolejowych Europy i świata.

Technik Serwisu - tabor kolejowy / serwisant mobilny

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie serwisu mobilnego w zakresie wyposażenia taboru kolejowego
  • wykonywanie drobnych napraw urządzeń w siedzibie klientów oraz w terenie
  • realizacja wsparcia technicznego dla klientów
  • współpraca z Działem Technicznym i Działem Jakości
  • komunikacja z klientami firmy w zakresie realizacji serwisów

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobre umiejętności techniczne, sprawna obsługa narzędzi i elektronarzędzi
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy mobilnej (obsługa klientów w Polsce i za granicą)
  • rzetelność, obowiązkowość, sumienność, dbałość o powierzone mienie
  • pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pracę w firmie o globalnym zasięgu, należącej do liderów w swojej branży
  • szkolenia techniczne i produktowe w kraju i za granicą
  • bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy
  • dobrą atmosferę pracy
  • pakiet medyczny

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-02-2022
Wyświetleń: 78