kandydatów

Etat Magazynier / Kierowca

Firma: Remondis Medison Sp. z o.o. miejsce pracy: Płock

REMONDIS Medison to przedsiębiorstwo oferujące kompleksowe rozwiązania w zakresie gospodarki odpadami medycznymi i weterynaryjnymi.

Obecnie Grupa REMONDIS działa w 34 krajach świata. Dysponuje siecią 450 własnych instalacji i zatrudnia 30.600 pracowników. Rocznie REMONDIS zbiera, przetwarza i sprzedaje w przybliżeniu 30 milionów  ton surowców.

Magazynier / Kierowca
Miejsce pracy: Płock
Opis stanowiska:
  • Obsługa placówek medycznych ze wskazanego terenu (mazowieckie i kujawsko-pomorskie) polegająca na odbieraniu odpadów oraz przekazywaniu ich do miejsca unieszkodliwienia,
  • Dbanie o stan techniczny pojazdów Spółki,
  • Prace fizyczne przy rozładunku/załadunku, ważenie, znakowanie i segregacja odpadów, obsługa wózka widłowego na placu magazynowym,
  • Sortowanie odpadów medycznych i przemysłowych pod względem ich właściwej klasyfikacji,
  • Obsługa systemu BDO (przyjęcie/wydanie awizowanych dostaw),
  • Prowadzenie papierowych i elektronicznych rejestrów przyjęć i wydań odpadów,
  • Kontrola temperatur chłodni wraz z dezynfekcją pomieszczeń,
  • Ścisła współpraca z Działem Logistyki
  • Załadunek przygotowanej partii,
  • Rozładunek i segregacja opakowań na odpady medyczne,
  • Kontrola towarów podczas przyjęcia i wydania pod kątem jakościowym oraz ilościowym w oparciu o dokumentację,
  • Realizacja zamówień – sortowanie, przeliczenie, ocena jakościowa,
  • Dbałość o porządek i właściwe znakowanie towaru zgodnie z normami,
  • Monitorowanie stanów magazynowych,
  • Udział przy inwentaryzacji.
Wymagania:
  • Dyspozycyjność,
  • Rzetelność,
  • Komunikatywność,
  • Niekaralność,
  • Mile widziane uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych,
  • Prawo jazdy kat. B, C,
  • Karta kierowcy,
  • Mile widziane uprawnienia ADR,
  • Podróże służbowe – tygodniowe delegacje z noclegiem woj. mazowieckie, kujawsko-pomorskie.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju i szkolenia,
  • Opieka medyczna,
  • Pakiet sportowy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie wakacji,
  • Dodatek stażowy.