kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

Firma: PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres zadań:
  • Przygotowywanie kampanii reklamowych.
  • Uczestnictwo w targach, internetowych kampaniach reklamowych i promocyjnych.
  • Przygotowywanie informacji o prowadzonych inwestycjach.
  • Prezentowanie ofert sprzedaży domów i mieszkań.
  • Negocjacje z klientami Spółki.
  • Realizacja i monitoring sprzedaży i działań marketingowych.
  • Współpraca z zarządcą i administratorem sprzedanych nieruchomości.
Wymagania:
  • Wykształcenie – minimum średnie.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności – preferowane.
  • Łatwość redagowania treści tzw. „lekkie pióro” przy tworzeniu komunikatów marketingowych.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS PowerPoint, MS Excel).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym – B2.
  • Samodzielność, kreatywność i dobra organizacja pracy własnej.
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzone umową na czas próbny.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, kursy branżowe).
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.