Etat Asystent / Asystentka Biura – Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: VAN cargo S.A. miejsce pracy: Warszawa

VAN cargo S.A. oferuje usługi spedycji międzynarodowej. Jest jednym z podmiotów grupy VAN specjalizującej się w branży TSL. Jako grupa obecnie zatrudniamy ponad 700 pracowników w 40 oddziałach w Europie, z czego 35 na terenie Polski. Działamy w oparciu o własny, przyjazny system funkcjonowania tak, aby zapewnić pracownikom rozwój, satysfakcję i dobrą atmosferę.

Asystent / Asystentka Biura – Recepcjonista / Recepcjonistka
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za obieg dokumentów, zarządzanie korespondencją oraz zapewnienie
  • właściwego przepływu dokumentów;
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług w obszarze administracji, składanie zamówień do biura (art. biurowe, art. spożywcze, produkty marketingowe itp.);
  • weryfikacja i opis faktur kosztowych;
  • przygotowywanie zestawień i raportów;
  • współpraca i wsparcie bieżącej pracy pozostałych działów firmy - nie ma innego działu, w
  • którym możesz tak łatwo poznać wszystkich pracowników firmy;
  • prace administracyjno-biurowe oraz kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura;
  • prowadzenie dodatkowych projektów na zlecenie Zarządu;
  • koordynowanie wydarzeń organizowanych przez biuro.
Nasze wymagania:
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i organizacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziane wykształcenie wyższe.
To oferujemy:
  • umowę o pracę na zastępstwo – nie krócej niż jeden rok;
  • przyjazną atmosferę pracy i sprzyjającą pracownikowi, płaską strukturę organizacyjną;
  • różnorodne zadania i możliwość poznania wielu aspektów działania dużej firmy;
  • kompleksowy program wdrożeniowy obejmujący szkolenia wewnętrzne w ramach autorskiej
  • platformy e-learningowej;
  • możliwość integracji z pracownikami biura w ramach programu “Budżet na imprezy”;
  • pakiet wyjątkowych benefitów m.in pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie
  • grupowe itp.;
  • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnie doświadczenie w
  • branży z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji.

Administratorem Danych jest VAN Cargo S. A. z siedzibą przy ul. Przecławskiej 8, 03-879 Warszawa. Mam świadomość, że bez mojej wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Zgody udzielam dobrowolnie.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-02-2022
Wyświetleń: 85