kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy polską spółką doradczą z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w zagadnieniach w zakresie prawa podatkowego, w szczególności:
VAT, CIT, PIT, cło, akcyza, ceny transferowe, podatki międzynarodowe, podatki lokalne oraz postępowania podatkowe i sądowe. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w kontekście prawa handlowego, cywilnego oraz prawa pracy. Nasze usługi świadczymy w języku polskim oraz angielskim.

Oferujemy naszym Klientom rozwiązania prawno-podatkowe, które sprawdzają się w praktyce i pomagają efektywniej prowadzić biznes. Gwarantujemy, że współpraca z ADN Podatki to rzetelne rekomendacje a nie wyłącznie analizy.

W ramach naszych wszystkich działalności wyróżniamy podmioty które specjalizują się w doradztwie podatkowym (ADN Podatki), szkoleniach, kursach i studiach (ADN Akademia), projektach unijnych (Instytut ADN) oraz w wynajmie sal konferencyjnych (ADN Centrum Konferencyjne).

Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa Recepcji,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Spółki,
  • Udzielanie informacji Klientom i gościom,
  • Koordynowanie ruchu osobowego pracowników i gości,
  • Obsługa centrali telefonicznej,
  • Rezerwacja sal konferencyjnych,
  • Inne czynności biurowe związane z bieżącą pracą Biura Zarządu.

 Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • Dobra znajomość obsługi MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Rozwinięte predyspozycje komunikacyjne i interpersonalne,
  • Pozytywne nastawienie do otoczenia oraz wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i prestiżowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stałe wynagrodzenie zasadnicze
  • Dogodna i prestizowa lokalizacja w centrum Warszawy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)