kandydatów

Etat Specjalista ds. okablowania

Firma: EET Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6513048, z dnia 2022-02-10

EET Group - zostań częścią fantastycznego dynamicznego zespołu, który zajmuje się wyceną tysięcy produktów za pomocą inteligentnych narzędzi.

Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w pracy z cenami, ale musisz mieć talent i motywację do pracy z dużymi ilościami danych, złożonymi systemami i zawsze zapewniać wysoką jakość usług dla organizacji.

Polityka cenowa w EET jest zarządzana centralnie przez zespół składający się z 6 osób, które codziennie pracuje nad optymalizacją cen EET. Prowadzimy świetny dialog z menedżerami w 24 krajach, w których reprezentowana jest firma EET, a także z dedykowanymi produkt menedżerami, aby znaleźć optymalną cenę produktów dla klientów.

Za pomocą wysoce inteligentnych systemów obliczeniowych będziesz odpowiedzialny za zapewnienie, że EET zawsze ma optymalne ceny przydzielane naszym klientom. Ponadto stale wspieramy różne innowacyjne inicjatywy w zakresie polityki cenowymi, które są inicjowane i prowadzone przez zespół ds. cen - w związku z tym stajesz się odpowiedzialny za prowadzenie wybranych działań z dużym wsparciem i zachętą ze strony swoich bliskich współpracowników z zespołu ds. cen.

Wymagane jest, abyś miał rozeznanie handlowe, był super użytkownikiem Excel i biegle posługiwał się językiem angielskim (zarówno w piśmie, jak i w mowie). Być może znasz już SQL i Navision.

Twoja codzienna praca i miejsce pracy to nasze biuro w Gdańsku, gdzie będziesz miał codzienny kontakt z zespołem młodych, dynamicznych i ambitnych osób.

Specjalista ds. okablowania

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za sprzedaż kabli i realizację budżetu w Polsce
  • edukowanie i szkolenie naszych sprzedawców EET w zakresie kabli
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami razem kolegami z EET lub samotnie
  • odpowiedzialność za ustalanie polityki cenowej kabli w Polsce
  • przygotowywanie, wdrażanie, przeprowadzanie i monitorowanie kampanii kablowych w Salesforce

Wymagania

  • masz gruntowną wiedzę na temat kabli, m.in. zdobyte jako instalator AV lub IT, elektryk, może pracowałeś jako sprzedawca okablowania lub jako przedstawiciel producenta kabli
  • mówisz i piszesz płynnie po angielsku wymagane przy współpracy z naszą centralą w Danii
  • posiadasz umiejętność motywowania i coachingu współpracowników
  • jesteś przyzwyczajonym do pracy w dziale sprzedaży i obsługi klientów na wszystkich poziomach
  • będziesz w stanie zrealizować strategię kablową w ścisłym dialogu z dyrektorem zarządzającym
  • posiadasz znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym Excel, Word i PowerPoint

Ważne kwalifikacje osobiste:

  • dobrze rozumiesz biznes i rozumiesz koncepcję dobrej sprzedaży
  • bierzesz odpowiedzialność i możesz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • jesteś dumny z rozwiązywania zadań w najlepszy możliwy sposób
  • kierujesz się tworzeniem wartości zarówno dla firmy, jak i klientów
  • rozwijasz się w szybkim tempie i motywują Cię ambitne zadania i cele

Oferujemy

  • ekscytująca praca z wolnością i odpowiedzialnością
  • odpowiedzialnym za jedną z najważniejszych grup produktowych w EET Polska
  • możliwość dołączenia do prężnej organizacji sprzedażowej i szybko rozwijającej się firmy
  • atrakcyjny pakiet wynagrodzeń
  • pakiet ubezpieczenia grupowego i zdrowotnego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-02-2022
Wyświetleń: 120