kandydatów

Etat Asystent / Asystentka działu kadr

Firma: SFS International Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

SFS International Sp. z o.o. to firma z bogatym doświadczeniem oferująca pracę w wielu sektorach w krajach Unii Europejskiej. Nasi pracownicy doceniają bezpieczeństwo, transparentność oraz wsparcie firmy w pozyskaniu pracy za granicą.

Asystent / Asystentka działu kadr
Miejsce pracy: Piaseczno
Główne obowiązki:
  • wykonywanie czynności biurowych – wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego,
  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej (wg. wzorów), porządkowanie potrzebnych dokumentów
  • pomoc w pracach o charakterze administracyjnym
  • nadzorowanie dokumentacji personalnej
Wymagania:
  • absolwent szkoły wyższej lub student studiów zaocznych (III -V rok) – praca stacjonarna w pełnym wymiarze godzin
  • praktyczna znajomość Pakietu Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1), znajomość języka ukraińskiego będzie atutem
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność, systematyczność
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne oraz umiejętność budowania relacji (praca w zespole i z klientem)
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie
  • wynagrodzenie uzależnione od wiedzy, doświadczenia i umiejętności
  • pakiet medyczny w Medicover
  • dodatek pieniężny za dojazd do pracy
  • darmowe zajęcia z języka angielskiego (lekcje odbywają się na terenie firmy)
  • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy, życzliwość