kandydatów

Etat Specjalista / Ekspert ds. Unii Europejskiej

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista / Ekspert ds. Unii Europejskiej

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: SPE/37/0222

Dołącz do Nas - pracuj, ucz i rozwijaj się wykonując zadania:

  • analiza regulacji oraz inicjowanie rozwoju oferty produktowej, w szczególności w zakresie portfelowych linii gwarancyjnych BGK
  • przygotowanie i prowadzenie prezentacji dla pracowników sprzedaży i klientów mBanku w zakresie portfelowych linii gwarancyjnych BGK
  • wsparcie w zakresie sprzedaży produktów bankowych
  • monitoring i zarządzanie dostępnym limitem gwarancji BGK
  • udział w pracach grup roboczych ZBP

Z przyjemnością zaprosimy Cię do współpracy, jeśli możesz pochwalić się:

  • minimum dwuletnim doświadczeniem zdobywanym w bankowości, w szczególności w obszarach wsparcia lub operacji, bądź w roli analityka, doradcy
  • wykształceniem wyższym ekonomicznym lub prawnym
  • praktyczną znajomością zasad funkcjonowania gwarancji BGK (gwarancja de minimis, płynnościowa, Cosme)
  • wiedzą z zakresu procesów i produktów bankowych, analizy finansowej, oceny projektów inwestycyjnych
  • bardzo dobrą znajomością programu Excel oraz pozostałych aplikacji MS Office
  • dobrym poziomem języka angielskiego
  • stylem pracy opartym o współpracę, budowanie relacji oraz wysoką odpowiedzialność