kandydatów

Etat Specjalista ds. kompleksowej obsługi klientów

Firma: TOSAF POLSKA Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6482403, z dnia 2022-02-11

Międzynarodowa firma z branży tworzyw sztucznych w ramach rozwoju rynku Europy Środkowo Wschodniej, poszukuje do swojego oddziału w Warszawie (dzielnica Praga/Targówek) pracownika na stanowisko: Specjalista ds. kompleksowej obsługi klientów

Pracodawca rozważa również przyuczenie ambitnej Osoby bez doświadczenia zawodowego, a spełniającej pozostałe kryteria zawarte w „wymaganiach”.

Specjalista ds. kompleksowej obsługi klientów

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • codzienny kontakt z obecnymi i nowymi klientami, budowa trwałych relacji
  • przyjmowanie oraz realizacja zamówień, transport, fakturowanie, dokumentacja
  • kompleksowa obsługa dostaw zagranicznych (import i związane z tym procedury)
  • efektywne tworzenie forecastów na podstawie danych sprzedażowych oraz informacji od klientów i sprzedawców
  • współpraca z innymi działami firmy oraz outsourcingiem
  • kontrolowanie terminowych realizacji płatności

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt i korespondencję
  • dobra znajomość języka niemieckiego będzie bardzo mocnym atutem
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • postawa proaktywna i motywacja do realizacji celu, nieustępliwość
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • możliwość rozwoju osobistego na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • pracę od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00
  • pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • ciekawy i pełny zakres szkoleń (również zagranicznych),
  • prywatną opiekę medyczną
  • wysoki poziom niezależności

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-02-2022
Wyświetleń: 86