kandydatów

Etat Sales Manager (Przedstawiciel handlowy)

Firma: SP EUROPE Sp. z o.о. miejsce pracy: Pruszków

Ogłoszenie numer: 6520488, z dnia 2022-02-11

SP EUROPE Sp. z o.о.

SP EUROPE Sp. z o.о. działa na polskim rynku od 2016 roku i realizuje dostawę, import i dystrybucję części motoryzacyjnych oraz smarów do samochodów osobowych i dostawczych do ponad 50 krajów.

Kompleks logistyczny firmy jest zlokalizowany w Pruszkowie.

Kompleks logistyczny z częściami motoryzacyjnymi.

Sales Manager (Przedstawiciel handlowy)

Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie klientów w sposób efektywny, zgodny z miesięcznymi celami rozwoju spółki;
  • Współpraca z wewnętrznymi działami realizacja uzgodnionego celu i sporządzanie raportów w ujęciu tygodniowym, miesięcznym, kwartalnym i rocznym; osiągnięcie kluczowych wskaźników efektywności (KPI), spółki w celu zapewnienia zgodności polityki cenowej;
  • Realizacja uzgodnionego celu i sporządzanie raportów w ujęciu tygodniowym, miesięcznym, kwartalnym i rocznym;
  • Osiągnięcie kluczowych wskaźników efektywności (KPI);
  • Fakturowanie klientów i dopilnowanie opłat;
  • Kontrolowanie terminów wysyłki zamówień od dostawców oraz informowanie klientów o terminach wysyłki towarów;
  • Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami w celu zapewnienia najwyższej jakości usług, obsługa reklamacji klientów.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość rynku logistycznego i/lub branży transportowej i/lub spedycyjnej poparta min. 2 - 3 letnim doświadczeniem zawodowym;
  • Min. 3 letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny;
  • Znajomość języka rosyjskiego;
  • Bardzo dobra znajomość Excel.

Oferujemy

  • Udział w kluczowych projektach firmy - realny wpływ na rozwój firmy;
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę od początku zatrudnienia;
  • Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy - w kontakcie z Klientami, Kontrahentami, współpracownikami;
  • System premiowy - uzależniony od zaangażowania i osiąganych kluczowych wskaźników efektywności.