kandydatów

Etat Pracownik Obsługi klienta

Firma: PPHU HERZ Przyborowski Radosław miejsce pracy: Otwock

Ogłoszenie numer: 6521484, z dnia 2022-02-11

PPHU HERZ Przyborowski Radosław

Firma Herz zajmuje się zabezpieczeniami antyterorystycznymi i sysytemami bezpieczeństwa.

Pracownik Obsługi klienta

Miejsce pracy: mazowieckie / Otwock

Opis stanowiska

  • tworzenie ofert oraz negocjowanie kontraktów
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • dbałość o wizerunek firmy
  • bieżące raportowanie wyników pracy
  • praca w oparciu o techniki sprzedaży wirtualnej
  • ścisła współpraca z kontrahentami zewnętrznym, a także podwykonawcami itp.
  • zarządzanie harmonogramem prac oraz kosztami prowadzonej inwestycji
  • kontakt w producentami systemów zabezpieczeń

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego B1/B2, w stopniu umożliwiającym na swobodną komunikację i tworzenie materiałów
  • czynne prawo jazdy kat B
  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Word, Draft Sight)
  • samodzielność, umiejętność dobrej organizacji pracy
  • przedsiębiorczość i umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i inicjatywa
  • doskonałe zdolności komunikacyjne
  • analityczny sposób myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • elastyczność w dostosowywaniu się do zmian
  • otwartej głowy, kreatywności i inicjatywy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premię miesięczną uznaniową
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu
  • ciekawe wyzwania zawodowe i cenne doświadczenia branżowe
  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-02-2022
Wyświetleń: 98