kandydatów

Etat Koordynator Projektu

Firma: Zakład Usług Technicznych miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6521214, z dnia 2022-02-14

ZUT Industrial Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą elektro-instalatorską z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i zagranicznym.

Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników sprawdził się już wielokrotnie, dowodząc swoich umiejętności, doświadczenia i wiedzy technicznej.

Koordynator Projektu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Planowanie, zarządzanie i nadzór nad organizacją pracy na podległych zespołów
  • Wycena ofert na realizację projektów budowlanych / instalacyjnych / serwisowych
  • Zrealizowanie projektów budowlanych / instalacyjnych / serwisowych w ramach wyznaczonych budżetów, przy zachowaniu parametrów określonych w umowach z zamawiającymi

Odpowiedzialność

  • Za operacyjną realizację celów i zadań biznesowych wyznaczonych przez Dyrektora ds. Rozwoju
  • Za realizację prowadzonych projektów budowlanych / instalacyjnych zgodnie z zawartymi umowami oraz założeniami biznesowymi (budżet, harmonogram, obsada kadrowa)
  • Zarządzanie operacyjne budowami oraz nadzorowanie podwykonawców na realizowanych projektach budowlanych / instalacyjnych
  • Zorganizowanie pracy podległych zespołów na realizowanych projektach budowlanych / instalacyjnych
  • Zapewnienie dyscypliny realizacyjnej (w tym terminów) i budżetowej (koszty vs. zysk) w realizowanych projektach budowlanych / instalacyjnych
  • Za odbiory prac na nadzorowanych budowach
  • Za zakupy projektowe w ramach budżetu i nadzór nad powierzonym mieniem do projektów budowlanych / instalacyjnych
  • Za nadzorowanie pracy Zespołu Serwisowego
  • Za przestrzeganie na realizowanych projektach budowlanych / instalacyjnych przepisów i procedur BHP oraz ich egzekwowanie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne/średnie o profilu elektrycznym
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność organizacji pracy,
  • Komunikatywność, dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w delegacji
  • Uprawnienia budowlane (opłacone składki), lub w trakcie zdobywania uprawnień
  • Uprawnienia elektryczne SEP G1
  • znajomość języka angielskiego w branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach i ciekawych projektach