kandydatów

Etat Senior Web Application Developer

Firma: Medicover Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Senior Web Application Developer
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy częścią Grupy Medicover i zajmujemy się rozwojem naszej platformy benefitowej Medicover Benefits. W pracy stawiamy na jakość, innowacyjność oraz wyjątkowy zespół, do którego mamy nadzieję już wkrótce dołączysz :)

Sprawdź co możemy Ci zaoferować i prześlij do nas swoje zgłoszenie!

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Współtworzenie systemów kafeteryjnych i rabatowo kafeteryjnych,
  • Bieżąca administracja systemami kafeteryjnymi,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznych.
Oczekiwania względem Kandydatów:
  • Umiejętność programowania obiektowego w języku PHP zgodnie z zasadami SOLID, KISS i DRY,
  • Praktyczna znajomość podstawowych wzorców projektowych,
  • Doskonała znajomość frameworku Yii2 i biegłość w zakresie użycia podstawowych pakietów wspomagających (Kartik, 2Amigos, etc.),
  • Doskonała znajomość frameworku Twitter Bootstrap, korzystnie wraz ze znajomością dialektu Sass/Scss,
  • Praktyczna znajomość języka Javascript, w szczególności wykorzystania frameworku jQuery i rozszerzenia jQuery UI,
  • Praktyczna znajomość pracy z bazami danych MySQL i MongoDB,
  • Umiejętność pracy w środowisku repozytoriów GIT,
  • Znajomość frameworku Codeception i umiejętność pracy w reżimie TDD,
  • Znajomość „toolkitu” współczesnego programisty: IDE, programy klienckie i narzędziowe,
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa informatycznego i zasad tworzenia bezpiecznego kodu,
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej,
  • Orientacja we współczesnych technologiach rozwoju aplikacji internetowych,
  • Umiejętność krytycznej analizy specyfikacji technicznej,
  • Umiejętność szacowania czasu realizacji zadania,
  • Dobra samoorganizacja i dyscyplina – rzetelność i odpowiedzialność w zakresie wykonywanych zadań.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
  • Zdobywaj z nami wiedzę i doświadczenie. Wiedzę od naszych ekspertów i współpracowników – liczymy już prawie 200 osób. Doświadczenie poprzez pracę przy różnorodnych projektach – jesteśmy firmą wielobiznesową, a działamy w takich obszarach jak: opieka medyczna, stomatologia, optyk, sieć aptek czy kluby fitness,
  • Przedsiębiorczość to jedna z naszych wartości, którą kierujemy się w pracy. Twórz z nami innowacyjne rozwiązania i kreuj obraz współczesnej branży medycznej,
  • Rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań,
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie),
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku,
  • Forma współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Model pracy: jesteśmy otwarci zarówno na pracę stacjonarną, hybrydową lub w 100% zdalną
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe), dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych, dostęp do nauki języka angielskiego, zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW.