Etat Specjalista Energoelektronik / Power Electronics Specialist

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta - dużego Generalnego Wykonawcy, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista Energoelektronik / Power Electronics Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Proponowanie i testowanie nowych urządzeń;
  • Symulacja układów energoelektronicznych Matlab, Plecs, LTSpice;
  • Projektowanie, uruchamianie i testowanie układów energoelektronicznych i elektronicznych;
  • Śledzenie nowych rozwiązań technicznych stosowanych w urządzeniach energoelektronicznych;
  • Konstruowanie i przeprowadzanie testów przetwornic energoelektronicznych AC/DC, DC/AC, DC/DC;
  • Aktywny udział w międzynarodowych projektach, które są doskonałą okazją do rozwoju swoich umiejętności i poznawania najnowszych technologii.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (energoelektroniczne, elektryczne lub elektroniczne);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność projektowania i uruchamiania urządzeń energoelektronicznych.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku energoelektronika lub elektronika;
  • Znajomość norm bezpieczeństwa.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych
  • Ubezpieczenie na życie