kandydatów

Etat Specjalista ds. marketingu internetowego i promocji

Firma: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Polonus” w Warszawie S.A. w związku z dynamicznym rozwojem portalu sprzedaży biletów autobusowych dworzeconline.pl poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu internetowego i promocji
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • prowadzenie i aktualizacja strony internetowej dworzeconline.pl
  • prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych Spółki dotyczących platformy dworzec online
  • inicjowanie i koordynowanie współpracy z podmiotami w zakresie usług promocyjno- reklamowych w kanałach elektronicznych i mobilnych
  • odpowiedzialność za kanał dystrybucji internetowej i mobilnej w aspekcie działań promocji sprzedaży i obsługi dworca
  • uczestnictwo w rozwoju systemu sprzedaży internetowej i mobilnej
  • analiza efektywności sprzedaży i rentowności usług dworcowych
  • analiza działań konkurencji na rynku polskim i międzynarodowym dla systemów sprzedaży biletów online
  • przygotowywanie notek prasowych
  • odpowiedzialność za przygotowanie, produkcję i dystrybucję materiałów promocyjno- reklamowych
  • współudział w przygotowaniu ofert handlowych
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu skutecznego zarządzania mediami społecznościowymi oraz kampaniami online
  • umiejętność obsługi stron internetowych,
  • podstawowa znajomość html/css
  • umiejętność nadzorowania i optymalizacji procesów e-commerce – m.in. nadzorowanie projektowania (UX/UI) i rozwoju witryny internetowej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność obsługi Google Analytics,
  • znajomość podstawowych programów graficznych
  • umiejętność redakcji i korekty tekstów,
Mile widziane:
  • znajomość rynku przewozowego w branży autobusowej
  • znajomość języków obcych
Oferujemy:
  • ciekawą, odpowiedzialną i rozwojową pracę,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez dofinansowanie szkoleń
  • możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
Klauzula na przetwarzanie danych osobowych umieszczanych przez kandydatów (CV, list motywacyjny)

Obowiązek informacyjny przy ogłoszeniu:
Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „POLONUS” w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 144, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@pkspolonus.pl. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Pełną informację dotyczącą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych można znaleźć na stronie internetowej WWW.pkspolonus.pl /Regulaminy/Polityka Prywatności

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail:
rekrutacja@pkspolonus.pl lub proszę składać osobiście w Dziale Kadr PKS "POLONUS” w Warszawie S.A., Aleje Jerozolimskie 144 pok. 609 (IV piętro).

Informujemy, że ma Pan/Pani możliwość wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę, na potrzeby innych rekrutacji, a tym samym na zachowanie w PKS POLONUS Pani/Pana danych po zakończeniu procesu rekrutacji, w której aktualnie bierze Pani/Pan udział. W takim wypadku, dane będą przetwarzane przez okres dwóch lat od zakończenia procesu rekrutacji, chyba, że zgoda na ich przetwarzanie zostanie wcześniej wycofana.

W przypadku woli wyrażenia takiej zgody, prosimy o dodanie następującej klauzuli do CV:

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę, na potrzeby dalszych rekrutacji, a tym samym na zachowanie w PKS POLONUS moich danych po zakończeniu procesu rekrutacji, w którym aktualnie biorę udział. Zostałem poinformowany o prawie do cofnięcia zgody.

Pozostałe oferty pracy w firmie Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna
Etat Członek Zarządu w firmie: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 15-06-2022
Etat Członek Zarządu w firmie: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 28-04-2022
Etat Prezes Zarządu w firmie: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 28-04-2022
Etat Dyżurny Ruchu w Centrum Operacyjnym Dworca Autobusowego w firmie: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" w Warszawie spółka akcyjna miejsce pracy: Warszawa 24-02-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-02-2022
Wyświetleń: 76